"Peníze nejsou jen od toho, aby se utrácely."

Každý z nás má svůj cíl, svůj sen. Ať už je to jakýkoli sen či cíl, nic se nesplní okamžitě. Vše je běh na dlouhou trať. Chcete-li se naučit cizí jazyk, chce to několik let pravidelně se učit. Máte-li za cíl být sportovní hvězda, znamená to hodiny a hodiny dřiny na sportovištích.

Chcete li si splnit materiální sen, ať už je to dovolená, dům, auto, zabezpečení do důchodu nebo cokoli jiného, chce to čas. Čas, který dáte svým prostředkům, aby mohly pracovat, aby dělaly z peněz další peníze. Chce to zvolit správnou cestu a jít po ní. Je jedno co si přejete, důležité je vytrvat.


Co lze vlastně investicemi řešit:

  • Finanční rezerva
  • Penze
  • Renta

Všechny velké finanční domy a společnosti specializující se na investice nabízí velké množství programů pro zhodnocení peněz. Nedá se ani říci, že by byly některé vyloženě špatné nebo jeden zase nejlepší, kterým lze řešit všechno. Ani si nejsou podobné. Spíše naopak, jsou v nich velké rozdíly. Ideální je většinou kombinace více programů.


"Z hlediska splnění finančních cílů je nezbytné určit hodnotu těchto cílů, časový horizont a míru rizika, kterou jste ochotni podstoupit. Na tomto základě již lze vybrat ty programy, které jsou vhodné právě pro Vás. Pro splnění cíle je samozřejmě také důležité, jakou částku jste pro jeho dosažení ochotni investovat. Rozdíl je také v tom, zda se jedná o pravidelné měsíční investování nebo jenorázovou investici." 


VÁŠTÝM.cz, s.r.o.

Voroněžská 144/20, 460 01 Liberec 

Napište nám:

info@vastym.cz

Zavolejte nám:

725 629 163

VÁŠTÝM.cz, s.r.o., IČ: 28725999 , spolupracuje se společností Broker Trust, a.s., IČ: 26439719, která je registrována jako PA, IZ, SZ. Bližší informace najdete na www.brokertrust.cz/proklienty.

© 2018 Arch Design Václavské náměstí 1, Praha, 110 00
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!