"Je to splněný sen, ale také zodpovědnost. Je to Váš domov."

Všichni si jednou v životě chceme určitě splnit jeden cíl - vlastní bydlení. Dává nám jistotu, že se máme kam vrátit, pocit, že něco vlastníme, a možnost si o něčem svobodně rozhodovat. Jedná se o dlouhodobou investici, která navíc není nikterak malá. Většinou jde o statisíce nebo i miliony korun. Proto je důležité financování bydlení pořádně rozmyslet.


Můžeme Vám pomoci v následujících oblastech:

  • Koupě nemovitosti
  • Výstavba/rekonstrukce nemovitosti
  • Refinancování stávající hypotéky
  • Hypotéka na cokoli

Obejít banky dokáže každý. Bohužel ani tam se leckdy nesetkáte s uspokojivými informacemi. Přeci jen pracovníci banky nejsou motivováni vymýšlet kombinace programů a přemýšlet jak záměr uskutečnit. Pokud je Váš příklad komplikovanější, nesetkáte se s řešením situace, ale spíše s odmítnutím. Na základě neúplných informací pak těžko porovnáte, který program nebo jejich kombinace je pro Vás vhodný.


"S námi už nikam chodit nemusíte. Jsme schopni pro Vás vybrat vhodný program nebo jejich kombinaci od 13 bank a 4 stavebních spořitelen. Preferujeme osobní přístup. Programy budou vybrány na základě Vašich požadavků a potřeb. Pro všechny banky jsme VIP partneři. Tzn. využíváme pro naše klienty výrazných slev na úrokových sazbách." 


VÁŠTÝM.cz, s.r.o.

Voroněžská 144/20, Liberec 460 01

Napište nám:

info@vastym.cz

Zavolejte nám:

725 629 163

VÁŠTÝM.cz, s.r.o., IČ: 28725999 , spolupracuje se společností Broker Trust, a.s., IČ: 26439719, která je registrována jako PA, IZ, SZ. Bližší informace najdete na www.brokertrust.cz/proklienty.

© 2018 Arch Design Václavské náměstí 1, Praha, 110 00
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!